Про підприємство

Код ЄДРПОУ 32164135

Житлово-комунальне підприємство «Житло «Центр» було створено у 2002 році на основі рішення Маріупольської міської ради №151 от 20.09.2002г..

Вищим органом управління підприємством є Власник в особі Маріупольської міської ради.
Майно Підприємства складають основні фонди, оборотні кошти, а також інші цінності, вартість яких відображається в балансі Підприємства.
Підприємство має право списувати з балансу будівлі, споруди, устаткування, транспортні засоби та інші матеріальні цінності Підприємства у встановленому законом порядку за узгодженням з управлінням міського майна Маріупольської міської ради.
Трудовий колектив Підприємства складають всі громадяни, які своєю працею приймають участь у його діяльності на основі трудового договору (контракту, угоди), а також інших форм, регламентуючих відносини працівника з Підприємством.
Підприємство надає послуги, реалізує свою продукцію, майно за цінами і тарифами, затвердженими органами місцевого самоврядування, а у випадках, передбачених законодавчими актами України, – за державними тарифами або на договірній основі.
Контроль за діяльністю Підприємства здійснює Власник, уповноважений ним орган та інші органи відповідно до покладених на них законодавством і Власником функціями з контролю за діяльністю Підприємства.

Developed by Prof Lab